RCC | RCC Renovace a Servis Autoveteránů - Novinky
Novinky a události ve firmě RCC - renovace a servis autoveteránů. Výstavy, projekty a vize společnosti. Ve firmě poctivě dokumentujeme postup každé práce, aby naši klienti dostávali maximum informací o jejich vozech.
RCC, renovace, vozidel, veterán, autoveterán, servis
21599
page-template,page-template-blog-masonry-full-width,page-template-blog-masonry-full-width-php,page,page-id-21599,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-2.6,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive
 

UDÁLOSTI

Chvalská tvrz 2019

I přes nepříznivou předpověď počasí byla firma RCC zastoupena celkem třemi vozy na srazu pořádaném v areálu Chvalské tvrze. Děkujeme za organizaci a těšíme se příští rok.

READ MORE

Cadillac BIG Meet 2018

Letošní Cadillac BIG Meet v Rakousku byl opět s českou účastí. Námi renovovaný sanitní vůz, který se na srazu představil poprvé, byl oceněn diváckou cenou. Gratulujeme hrdému majiteli!

READ MORE

Slánský okruh 2018

Jako již tradičně měla i tento rok firma RCC na Slánském okruhu početné zastoupení renovovaných vozů. Za zmínku stojí především Buick 1928, který se ve své kategorii umístil na prvním místě!

READ MORE

Chvalská tvrz 2018

Firma RCC byla zastoupena na srazu pořádaném v areálu Chvalské tvrze celkem osmi vozy. V kategorii veterán do roku 1945 se na prvním místě umístil Cadillac 1931 a na místě třetím Buick 1928.

READ MORE