Notice: Funkce wpdb::prepare nebyla použita správným způsobem. Počet zástupných znaků v dotazu (2) neodpovídá počtu předaných argumentů (3). Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 4.8.3.) in /data/web/virtuals/67303/virtual/www/wp-includes/functions.php on line 4247
RCC | O Firmě RCC - renovace a servis autoveteránů
RCC | O Firmě RCC - renovace a servis autoveteránů
RCC s.r.o. je firma s dlouholetou tradicí, která se zaměřuje na špičkové renovace autoveteránů, jejich údržbu a potřebné opravy.
renovace veteránů, RCC, renovace, servis, autoveterán, historie, renovace a servis autoveteránů, oprava,
21416
page-template-default,page,page-id-21416,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-2.6,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive
 

O NÁS

RENOVACE | ÚDRŽBA | OPRAVY

 

RCC s.r.o. je firma, která již 20 let provádí renovace a servis veteránů v té nejvyšší kvalitě. 

 

Při renovacích používáme klasické postupy v kombinaci s nejnovějšími technologiemi za přísného dodržení autentičnosti historie vozu. Na vozidlech pracují pouze odborníci s dlouholetou praxí, kteří jsou specialisty na jednotlivé výrobní postupy.

Každé vozidlo vyrábíme nebo renovujeme přímo na míru zákazníkovi, plně respektujeme jeho požadavky a nároky. Nabízíme luxusní materiály a plníme přání zákazníka.

Klademe důraz na jedinečnost, kvalitu a dokonalost vozu, propracovaného do nejmenšího detailu.

 

 

S našimi vozy se pravidelně účastníme veteránských srazů, kde spolu s dalšími nadšenci vychutnáváme atmosféru minulého století. Během těchto akcí jsme k dispozici k prezentaci našich renovací a firmy.

Jsme hrdí, že námi renovovaná vozidla získávají ocenění na srazech a výstavách nejenom v ČR, ale i v zahraničí.

Námi renovovaná vozidla jsou také vystavena v muzeích, jako například v Národním technickém muzeu v Praze jako součást expozice.