RCC | Vozidla
23922
page-template-default,page,page-id-23922,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-2.6,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive
 

Vozidla

Chevrolet Corvette 1979

 

Corvette byla před pár lety postavena pro prezentaci na výstavě v Dubaji, kde získala několik ocenění. Po výstavě byla poslána zpět do Česka, kde ji příležitostně stále používáme k propagaci naší práce. Naposledy byla například vyžádána na přehlídku Blanky Matragi ve Vrtbovské zahradě. I v Česku sklízí vždy obdiv za svou jedinečnost, což byl cíl stavby. Vzhledově je zajímavý především lak zvaný Chameleon, měnící svoji barvu v závislosti na intenzitě slunečního záření.

Auto je se zárukou a plnohodnotnou fotodokumentací z přísně hlídané vývozní renovace. Corvette byla od pozinkovaného rámu stavěna celá nově a má spoustu vychytávek odstraňujících nedostatky fabriky GM. Troufáme říci, že takto renovovaná a vylepšená Corvette na trhu není k dostání, proto je zde i odpovídající cena, která se ale může vrátit s minimálními náklady na servis a údržbu.

Auto je třeba vidět osobně, osahat si jej a pochopit jeho jedinečnost. Technicky je v perfektním stavu. Do budoucna na prezentaci firmy stavíme Chevrolet Camaro, který Corvette zastoupí.

 

Cena: na vyžádání

 

_______________________________________________________________________

Buick 1928

 

Popis:

 

Cena: Na vyžádání