RCC | RCC Renovace a Servis Autoveteránů - Novinky
Novinky a události ve firmě RCC - renovace a servis autoveteránů. Výstavy, projekty a vize společnosti. Ve firmě poctivě dokumentujeme postup každé práce, aby naši klienti dostávali maximum informací o jejich vozech.
RCC, renovace, vozidel, veterán, autoveterán, servis
21599
page-template,page-template-blog-masonry-full-width,page-template-blog-masonry-full-width-php,page,page-id-21599,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-2.6,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive
 

UDÁLOSTI

Chvalská tvrz 2019

I přes nepříznivou předpověď počasí byla firma RCC zastoupena celkem třemi vozy na srazu pořádaném v areálu Chvalské tvrze. Děkujeme za organizaci a těšíme se příští rok.

READ MORE

Cadillac BIG Meet 2018

Letošní Cadillac BIG Meet v Rakousku byl opět s českou účastí. Námi renovovaný sanitní vůz, který se na srazu představil poprvé, byl oceněn diváckou cenou. Gratulujeme hrdému majiteli!

READ MORE

Slánský okruh 2018

Jako již tradičně měla i tento rok firma RCC na Slánském okruhu početné zastoupení renovovaných vozů. Za zmínku stojí především Buick 1928, který se ve své kategorii umístil na prvním místě!

READ MORE